Back to Top
 
 
 


محصولات

 
 
 

خرید فایل ملاک های هدایت تحصیلی

قیمت فروش 300,000 ﷼
PDFچاپ

توضیحات محصول
با خرید فایل هدایت تحصیلی پایه نهم ، یک فایل لایه باز قابل چاپ در اندازه 120*100 را دریافت می نمائید که می توانید با مراجعه به نزدیک ترین چاپخانه محل خود اقدام به چاپ آن نمائید .
دانلود پولی

ملاک های هدایت تحصیلی

344-1 psd.zip_1

ملاک های هدایت تحصیلی

نتخاب رشته تحصیلی دانش آموزان مقطع متوسطه یکی از مهم ترین اهداف نظام جدید آموزشی است که بر اساس علاقه مندی ها و توانایی های دانش آموزان و همچنین شرایط محیط و اجتماع انجام می پذیرد. بهره گیری از مشاوره تحصیلی دبیرستان، توصیه ها و راهنمایی های خانواده، معلمان، مدیر، کادر اجرایی مدرسه و همچنین مشاور مدرسه می تواند تاثیر به سزایی در انجام هر چه بهتر فرایند هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم متوسطه داشته باشد.

هدایت دانش آموزان به مناسب ترین شاخه یا رشته تحصیلی بر اساس استعداد و علاقه آن هاوبه تناسب امکانات و نیازهای کشور را تحت عنوان هدایت تحصیلی یاد می کنند. این رویه چند سالی است که به منظور هدفمند نمودن انتخاب رشته اجرا می گردد و از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار است. تاثیر هدایت بر آینده تحصیلی و شغلی دانش آموزان را نمی توان انکار نمود. به همین جهت، توصیه می شود که با داشتن شناخت کافی از خودتان و رشته های تحصیلی مختلف، نسبت به انجام این روند اقدام نمایید.


 

توصیه می شود این محصول بدلیل تراکم زیاد نوشته ها و نیاز به کیفیت چاپ بالا به صورت پلات و لمینیت چاپ گردد.

با خرید این محصول یک فایل لایه باز قابل چاپ در اندازه 120*100 را دریافت می نمائید که می توانید با مراجعه به نزدیک ترین چاپخانه محل خود اقدام به چاپ آن نمائید . 

 

هنوز حساب کاربری ندارید؟ اکنون ثبت نام کنید!

وارد حساب خود شوید